niedziela, 4 października 2015

Druga szansa :)

Zapewne w swoim domu posiadacie wiele rzeczy które wam sie przydają ale ich wygląd zewnętrzny nie koniecznie wam się podoba . A bo to już sie kolor znudził , albo nie pasuje do reszty wystroju , albo po prostu już nam sie dana rzecz przejadła i chcemy czegoś nowego :)
Ja osobiście nie jestem zwolenniczką wyrzucania czegoś co jest w dobrym stanie a łatwo można temu przedmiotowi nadać nowy wygląd :)
Tak samo było z moją szkatułką na biżuterię :) Z racji tego że była ona czarno-biała a pokój mam w kolorze chabrowym postanowiłam zmienić jej wygląd :)
I tu zaczyna się również nowa historia mojego bloga , otóż już niedługo będzie kilka zmian na blogu , na pewno pojawi się nowa zakładka pt. "Nowe życie starych rzeczy " oraz  "Coś z niczego".
Więc zachęcam do częstego zaglądania do mnie , bo szykuje sie wiele zmian :)
Ale wracając do mojej szkatułki :)

Na zdjęciu widoczne jest stan przed przerobieniem , oraz po zdjęciu ozdobników :
Patrząc teraz tak na nią stwierdzam,że nie miała ona lekko ze mną :)
Po zdjęciu koronki , perełek i wstążek musiałam po podklejać odstający materiał którym obklejona była szkatułka.
Oczywiście że jak zwykle miałam problemy z aparatem to nie mam zdjęć z tego jak etapami powstawała szkatułka , tylko efekt końcowy (zajęcia i tak robiłam telefonem ).


Górna warstwa materiału która pokrywa szkatułkę  rzeczywistości jest wypukła (zrobiona na zasadzie poduszeczki ) co niestety nie uchwyciły dobrze zdjęcia i wygląda że wszystko jest krzywo zrobione :)


Szkatułka teraz pięknie prezentuje się w pokoju na tle chabrowych ścian :)
Pozdrawiam Agnieszka

2 komentarze: